Бейнеуде греплингтен облыстық  жарысы аяқталды

 Берекелі Бейнеудің белсенді жастарының ұйымдастыруымен аудандық мәдениет, денешынықтыру және спорт бөлімінің қолдауымен 14-16 қазан аралығында оқушылар мен жасөспірімдер және жастар мен ересектер арасында облыстық греплинг жарысы болып өтті. Бұл шара Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай және 4-6 қараша аралығында Семей қаласында греплингтен өтетін Қазақстан кубогіне іріктеу аясында ұйымдастырылды. Бұл шараға облысымыздың аудан қалаларынан бөлек Жылыой ауданы Құлсары қаласының және ауданымыздағы село, селолық округтердің командалары қатысты. Нәтижесінде жеңімпаздар дипломмен ақшалай сыйлықтармен марапатталды. 169 кездесу — төрешілер шешімімен, 83 кездесу — ауырту əдісімен аяқталды.

2005-2006 ж.ж

1 ОРЫН — Темірлан Қыдыргелдиев «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Иманғали Аманғали «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Əділет Бәйгеден «ЖАҢАӨЗЕН»

30 кг

1 ОРЫН — Бекарыс Жеңісұлы «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Əбілмансұр Құрманбаев «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Мейрамбек Айғалиев «ЖЫЛЫОЙ»

34 кг

1 ОРЫН — Нұрсəт Жұмалы «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Мұхаммед Сұлтанов «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Ыбырай Мұрат «БЕЙНЕУ»

34 кг жоғары

1 ОРЫН — Ерген Жолдыбаев «ЖЫЛЫОЙ»

2 ОРЫН — Жолдас Кенжебай «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Мұхаммед Сұлтанов «БЕЙНЕУ»

2003-2004 ж.ж

30 кг

1 ОРЫН — Шалабай Ж «ЖАҢАӨЗЕН»

2 ОРЫН — Жақсылық Н «БОРАНҚҰЛ»

3 ОРЫН — Иляс К «БЕЙНЕУ»

34 кг

1 ОРЫН — Абылай Қыдыргелдиев «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Азамат Бөлебаев «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Мейірман Макесов «Жылыой»

38 кг

1 ОРЫН — Қобылан Комсомолов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Бектілеу Қазбекұлы «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Нұрнияз Қ «БЕЙНЕУ»

42 кг

1 ОРЫН — Бекзат Қанатов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Айбек Закарин «ШЕТПЕ»

3 ОРЫН — Мирас Т «БЕЙНЕУ»

42 кг жоғары

1 ОРЫН — Миржан Төлемесов «АҚТАУ»

2 ОРЫН — Темірлан Қ «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Есетай Қарамадинов «БЕЙНЕУ»

2001-2002 ж.ж

42 кг

1 ОРЫН — Атакелді Есетов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Нұрбол Құлжабаев «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Бектілеу Қазбекұлы «БЕЙНЕУ»

47 кг

1 ОРЫН — Райыс Жеңісұлы «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Ерлан Комсомолов «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Ариз Абдалов «АҚТАУ»

53 кг

1 ОРЫН — Руслан Қанатов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Жарқынбек Закарин «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Бекзат Қапашов «БЕЙНЕУ»

59 кг

1 ОРЫН — Исламбек Бекіш «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Нұрболат Қазмұханов «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Тимур Гулиташвили «АҚТАУ»

59 кг жоғары

1 ОРЫН — Бекжан Қулахметов «АҚТАУ»

2 ОРЫН — Амалбек Шаренов «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Бекзат Жоламанов «ЖАҢАӨЗЕН»

1999-2000 ж.ж

50 кг

1 ОРЫН — Шыңғысхан А «АҚТАУ»

2 ОРЫН — Данияр Қазиханов «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Мирас Сұлтан «БЕЙНЕУ»

54 кг

1 ОРЫН — Нұрсұлтан Бексұлтанов»ЖАҢАӨЗЕН»

2 ОРЫН — Алмас Үсенқұлов «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Жасұлан Жəлелов «САРҒА»

58 кг

1 ОРЫН — Миірбек Сақтап «АҚТАУ»

2 ОРЫН — Аян Марат «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Арман Нағметов «БЕЙНЕУ»

63 кг

1 ОРЫН — Ернар Қайыржанұлы «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Бекпан Бердиев «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Əлберген Аманқос «АҚТАУ»

69 кг

1 ОРЫН — Мирас Қажымұратов «АҚТАУ»

2 ОРЫН — Əлберген Аманқос «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Саламат Құрақбаев «БЕЙНЕУ»

69 кг жоғары

1 ОРЫН — Еркінбек Қосаев «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Нұр Жасаров «ТӨЛЕП»

3 ОРЫН — Нұрдəулет Е «САЙӨТЕС»

18-19 жас 58 кг

1 ОРЫН — Руслан Сариев «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Нұржан Сағынов «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Еламан Төреханов «ЖЫЛЫОЙ»

62 кг

1 ОРЫН — Қонысбай Раков «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Ғибрат Т «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Нұрболат Т «АҚТАУ»

20 жастан жоғары жастар

62 кг

1 ОРЫН — Шыңғыс Қайранов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Жеңіс Қайранов «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Нұрлыбек Қонысбаев «БЕЙНЕУ»

66 кг

1 ОРЫН — Атақоныс Ығылманов «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Бауыржан Амандықов «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Ербол Құлманиязов «АҚТӨБЕ»

71 кг

1 ОРЫН — Ералы Абдыров «ЖАҢАӨЗЕН»

2 ОРЫН — Эльвин Садыгов «АҚТАУ»

3 ОРЫН — Нұрсұлтан Т «БЕЙНЕУ»

77 кг

1 ОРЫН — Бақытжан Ізімбергенов»ЖАҢАӨЗЕН»

2 ОРЫН — Сағатбек Бүркітов «БЕЙНЕУ»

3 ОРЫН — Ержан Т «БЕЙНЕУ»

84 кг

1 ОРЫН — Руслан Джуманиязов «ЖАҢАӨЗЕН»

2 ОРЫН — Нұртас Масат «САЙӨТЕС»

3 ОРЫН — Қажымұқан Б «БЕЙНЕУ»

93 кг

1 ОРЫН — Ренат Конирбаев «БЕЙНЕУ»

2 ОРЫН — Руслан Джумагазиев «ЖАҢАӨЗЕН»

3 ОРЫН — Еламан Мұратов «БЕЙНЕУ»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *